CEO'nun Mesajı

CEO'nun Mesajı

Firmamız, sektörde geçirdiği çeyrek asrı geride bırakmaya hazırlanıyor. Firmamız Sağlık ve Çevre Koruma alanlarında faaliyet göstermek üzere 1998 yılında kurulmuş ve yeniliklerin, ilklerin ve amaca uygun ürünlerin tasarımlarını, her zaman öncü olmayı hedefleyerek gerçekleştirmiştir.


Sahip olduğumuz değerlerin yol göstericiliğinde, bugün dünyanın birçok ülkesinde ülkemizi gururla temsil ediyor, güçlü ve yenilikçi üretim anlayışımızla, emeklerimizi başarılı sonuçlarla taçlandırıyoruz.


2020 yılı tüm dünyayı derinden sarsan Covid-19 pandemisinin gölgesinde geçti.  Çin’den başlayıp hızla dünyanın neredeyse tamamına yayılarak, ekonomi başta olmak üzere, tüm yaşamsal alanlarda etkilerini derinden hissettiğimiz Covid-19 sürecinde, bizler de üretim ve istihdamda sürdürülebilirliği sağlamak adına faaliyetlerimizi devam ettirdik.


Ülke çapında virüse karşı verilen mücadeleye destek vererek üretimimize devam ettik ve sağlık çalışanlarımızın yanında olduk. 
2023 yılında da aynı ihtiyat ve kararlılık ile çalışıp ülkemiz için değer yaratırken, ileriye dönük hedeflerimize emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz.

 

                                                           GÜNAY KARAKUŞ
YÖNETİM KURULU BAŞKANI
 Tüm Hakları Saklıdır 2020 Telkar